ימי כיף ואירועים

צרו איתנו קשר

09-8340469

info@dreammassage.co.il

משרד: רח' סוקולוב 63 רמת השרון

ניתן לפנות אלינו באמצעות מילוי הפרטים בטופס:

מסאז' בימי כיף ואירועים

טיפול מפנק הוא חוויה נעימה לכולם. כל אחד לבטח ימצא לפחות סוג טיפול אחד שיגרום לו הנאה. לכן, שילוב של מסאז' בימי כיף או אירועים יכניס עניין לאירוע ויגרום לכולם לצאת ממנו עם חיוך על הפנים. צוות דרים מסאז/ יגיע עד אליכם לכל מקום שתבקשו ויכולים להשתלב היטב בכל אירוע. גם בבית שלכם ניתן ליצור את האוירה המתאימה. הצוות שלנו יגיע עם כל הציוד שיהפוך את אחת הפינות או החדרים בבית שלכם בעזרת נרות ריחניים, קטורת, מוזיקה ועוד הפתעות לחדר רגוע המתאים לטיפולים ומסאז'ים מקצועיים ומפנקים.

אירוע משפחתי או מסיבות חברים

רבים מחפשים לצקת תוכן, עניין והנאה אל תוך אירועים משפחתיים או אירועים לכבוד החברים כמו מסיבת יום הולדת, מסיבה לכבוד יום נישואין עגול או מסיבת רווקות. צוות המעסים שלנו ישמח להגיע עד אליכם, בין אם הביתה, אל הצימר או אל הוילה בהם נערך האירוע ולהעניק זמן קסום של פינוק לכל המשתתפים. כך יהפוך האירוע מנחמד וחביב לאירוע מיוחד ממנו יצא כל אחד מהמשתתפים בתחושה שחווה באירוע משהו שכבר מזמן רצה לחוות אך לא הרשה לעצמו או פשוט לא הספיק. ניתן להפוך את העיסויים לחלקו המרכזי של האירוע אך ניתן לעשות אותם גם בנישה נפרדת של הבית כך שכל אורח יוכל לקבל עיסוי אם ירצה בכך וזאת מבלי להפריע לפעילויות או לשאר הארוע להתנהל. כך ניתן להוסיף מעט 'פלפל' שהאורחים יחושו בו רק כאשר הם עצמם יגשו לפינת הטיפולים ולא מעבר לכך.

כיף ופינוק גם במקום העבודה

ימי כיף הם ימים מיוחדים במקום העבודה, ימים שלהם מחכים העובדים במשך כל השנה. מה דעתכם ללכת עד הסוף ולהפתיע את העובדים עם פינוק אמיתי ולא עם עוד יום הישרדות בטבע? הרי הפינוק והמנוחה הם מה שעובדיכם זקוקים לו יותר מכל ואלה ימלאו היטב את המצברים שלהם. צוות של דרים מסאז' יגיע עד למקום העבודה או למתחם הארוע ויעניק לכל עובד את הטיפול שיתן לו זמן מנוחה אמיתי. העובדים יעריכו זאת מאוד. תוכלו להזמין צוות מטפלים גדול אם מדובר על יום פינוק לכל החברה או חלק גדול ממנה או לחילופין להזמין בכל פעם צוות מטפלים מצומצם ולהעניק יום מפנק למחלקה אחת או צוות אחד. הטיפול יכול להינתן במתחם הארגון או בכל מקום אחר אם ניתן במסגרת ארוע חיצוני.

על פי מחקרים רבים נמצא כי המוטיבציה של העובדים היא אחד הפרמטרים להצלחה של חברה וזאת בשל העובדה כי היא מובילה לעליה בתפוקה. השקעה כזו ויוזמה של ימי כיף כאלה, בסדר גודל כזה או אחר, תיטיב גם עם העובדים וגם עם החברה.