עיסוי פנים וקרקפת

iStock000006700235XSmall.22245672לעיתים התחושה האישית או הסיטואציה היא כזו, שלא נח או שלא מתאפשר להיחשף לקבלת עיסוי קלאסי הכולל את כל הגוף. או לחילופין, יתכן מצב שבו קיים רצון למזג בין עיסוי מקומי ומצומצם לבין טיפול פנים המשלב תכשירים קוסמטיים או משחות המקובלות לשימוש באזורים עדינים במיוחד.
אנו ב- DreaMassage מודעים היטב לכך, ויכולים להרגיע ולבשר לכם, שייתכן אף שהוויתור על עיסוי כל הגוף לטובת עיסוי איזור הפנים יצא, בסופו של דבר, משתלם ומענג ביותר.

עיסוי פנים, כולל על פי רוב גם טיפול בקרקפת, באזור הצוואר, בגרון וברום הכתפיים. העיסוי מתחיל בניקוי יסודי של העור, ולאחר מכן, בא שלב של מריחת משחות וקרמים משובחים לכיסוי האזורים הנחשפים לעיסוי. עיסוי הפנים מתבצע על פני האזורים המשומנים על ידי תנועות רכות ומעגליות וכן על ידי עיסוי עמוק של השרירים באמצעות הפעלת לחץ ותנועות מבוקרות, תוך מודעות גבוהה למיקום השרירים ולרגישותם. טכניקות עיסוי אלו גורמות להרפיית השרירים, לשחרור מתחים שהצטברו לאורך הזמן, ונוסף על כך, להמרצה של זרימת הדם בפלג הגוף הסמוך לראש ולפנים.

עם תום הטיפול צפויה תחושה פיזית טובה, וכן תחושת רוגע כללית בכל מערכות הגוף. הדבר נובע מכך שבאזור הפנים והראש מרוכזים מוקדים עצביים חשובים וגם מוקדי החישה העיקריים שלנו. עיסוי הפנים, נחשב במסגרת כלל שיטות העיסוי לגולת הכותרת, מתוך כך שמדובר בשלב הנעים ביותר, ומתוך ההכרה במורכבות הרגשית והתחושתית שסביב הפנים והקרקפת.