דף הבית
 אודות
 גלריה
 עיסוי עד הבית
 סוגי טיפולים
 מחירון
 יצירת קשר
 English
 
עיסוי זוגי
עיסוי לכל המשפחה
עיסוי מפנק בכל אירוע
אירועים
עיסוי במקום העבודה
עיסוי לספורטאים
עיסוי שוודי
עיסוי תאילנדי
רפלקסולוגיה
עיסוי רקמות עמוק
עיסוי פנים וקרקפת
עיסוי משולב
עיסוי באבנים חמות
מסאג´ מאמרים
שובר מתנה
מטפלים של  Dreamassage
קליניקה

*
*
 
דרושים !!!
מטפלים מכל הארץ!
הזמנות לאירועים מיוחדים
ניתן להזמין מטפלים לאירועים במחירים אטרקטיביים! לפרטים והזמנות חייגו: 077-3007424, 052-3022424
דף הבית

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק, כשמו כן הוא. על פי העיקרון המנחה בטכניקה זו, ההתמקדות היא בשכבות העמוקות של רקמות הגוף והשרירים, כאשר המטרה היא לשחרר את המטופל ממצבים של מתיחויות ולחצים, בין אם הינם אקוטיים, ובין אם כאלו הבאים לידי ביטוי כתופעה כרונית.
מהניסיון הרב של צוות הטיפול ב- DreaMassage, חשוב לנו להעיר את תשומת הלב לכך, שאם הנכם נמנים עם האנשים הסובלים באורח קבע ממצבים של לחץ ומתח בשלד ובשרירים או מלחץ נפשי כלשהו, מומלץ כי תעברו תהליך הכולל סדרת טיפולים של עיסוי רקמות עמוק.

עיסוי רקמות עמוק נעשה כאשר המטפל מגלה קשב מלא לאורחות החיים של המטופל, ופירוש הדבר הוא, שהטיפול מותאם על פי אופי הפעילות הגופנית, המצב האנטומי והפיזיולוגי, וכן מצבו האנרגטי והנפשי של המטופל. בעקבות הטיפול מביאים לחיזוק המערכת החיסונית (בזכות שיפור זרימת נוזל הלימפתי); משפרים את המוטוריקה הקשורה עם השלד והשרירים ועם המערכות הפנימיות של הגוף; וממתנים מצבי כאב, עדי כדי הפחתת צריכת התרופות (אם ישנה כזו) למינימום הנדרש. הודות לשילוב השמנים, עיסוי רקמות עמוק מטהר, מחדש ואף מזין את רקמות הגוף בחומרים נוגדי חמצון.

בשל האינטנסיביות, לפחות בהיבט הפיזי של העיסוי, הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון, או לאנשים הסובלים ממחלות הקשורות עם מחזור הדם וכלי הדם, כגון לחץ דם גבוה ובעיות לב. גם חולים שעברו ניתוחים אינם מאושרים לקבלת עיסוי רקמות עמוק, למשך של כ- 5-6 חודשים לאחר הניתוח.

העיסוי נמשך כ- 60 דקות, כאשר לעתים, תיתכן רגישות או כאב במהלך העיסוי או מייד לאחריו, אלא שמדובר בתופעה החולפת בתוך מספר שעות עד יומיים לכל היותר, ואז ההרגשה עימה נותרים היא טובה ומשוחררת.
שוב נדגיש, כי השגת אפקט מיטבי הוא הרבה יותר וודאי לאחר השלמת תהליך טיפולי בן מספר פגישות.

להזמנת עיסוי רקמות עמוק חייגו: 077-3007424 או 052-3022424

לקלבת מידע אודות סוגי טיפולים, זמנים, מיקומים, עלויות וכל שאלה נוספת
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור במסירות ובמקצועיות.

DreaMassage - טיפולים מפנקים לגוף ולנשמה

דף הביתהדפסהמפת האתר