דף הבית
 אודות
 גלריה
 עיסוי עד הבית
 סוגי טיפולים
 מחירון
 יצירת קשר
 English
 
עיסוי זוגי
עיסוי לכל המשפחה
עיסוי מפנק בכל אירוע
אירועים
עיסוי במקום העבודה
עיסוי לספורטאים
עיסוי שוודי
עיסוי תאילנדי
רפלקסולוגיה
עיסוי רקמות עמוק
עיסוי פנים וקרקפת
עיסוי משולב
עיסוי באבנים חמות
מסאג´ מאמרים
שובר מתנה
מטפלים של  Dreamassage
קליניקה

*
*
 
דרושים !!!
מטפלים מכל הארץ!
הזמנות לאירועים מיוחדים
ניתן להזמין מטפלים לאירועים במחירים אטרקטיביים! לפרטים והזמנות חייגו: 077-3007424, 052-3022424
דף הבית

עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי - כמו בצ'אנג מאי
עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי זוהי טכניקת טיפול שיסודותיה באים, למרבה ההפתעה, מהודו, ועם הזמן התגבשה בתאילנד. שיטת העיסוי מבוססת בעיקרה על סדרות מובנות של מניפולציות, הכוללת מגוון רחב של מתיחות, הנעת מפרקים ולחיצות בעוצמות משתנות על אזורי גוף שונים. עיסוי תאילנדי מתבצע בדרך כלל על מזרון, על מנת לאפשר למטפל למצות את מלוא הפוטנציאל שלו, קרי, העברת תנועה ומשקל באופן מיטבי. יחד עם זאת, במקרה הצורך, ניתן לבצע את הטיפול גם על מיטת טיפולים סטנדרטית.

בטבעו, עיסוי תאילנדי נחשב לעוצמתי ומניע, אולם, בהתאם לרגישות המטופל, אפשר לבצע את הטיפול גם באופן עדין ומתון יותר. בעקבות סדרה של עיסויים תאילנדיים, ניתן להגדיל את טווח התנועה של מפרקי הגוף, לשפר את הגמישות ולהקל על כאבים שנבעו מהעדר תנועה. גם בהיבט הנפשי, עיסוי תאילנדי יתרום לאיזון בתחושות הרגשיות, לשלווה ולרוגע.

כפי שאפשרי במרבית שיטות העיסויים, גם בעיסוי תאילנדי ניתן לבחור ולהתמקד ביתר תשומת לב באזור כלשהו של הגוף. למשל, עיסוי הראש והצוואר או עיסוי הגפיים התחתונות. על ידי כך, נשיג אפקט טיפולי ממוקד ובעל עוצמה, שהוכח כי רבים מהמטופלים מוצאים אותו כיעיל מאד עבורם.

עיסוי תאילנדי, בגישתו המסורתית, מתבצע כאשר המטופל לבוש בבגדים קלים, והוא נעשה ללא שמני עיסוי. משך הטיפול הוא בין שעה וחצי לשעתיים, ולפעמים מעבר לכך. בעבור אותם מטופלים שחפצים לוותר על העקרונות הקשיחים של הגישה הטהורה, ניתן יהיה לשלב במהלך העיסוי אלמנטים הלקוחים מעיסויים בטכניקות אחרות, וכן, לחשוף את המטופל לשמנים מפנקים במשך העיסוי או לקראת סיומו.

אם נתבונן מהצד במהלכו של עיסוי תאילנדי מסורתי, יהיה קל להבחין בדמיון הרב שבין מנחי המטופל לבין תרגילי היוגה הקלאסיים. אולם יחי ההבדל הקטן - בעוד שביוגה המטופל הוא הדמות הפעילה, בעיסוי תאילנדי המטופל שוכב נינוח ופאסיבי, והכנסתו למנחים היוגיים נעשית על ידי המטפל. בשל עובדה זו, נהוג להגדיר את העיסוי התאילנדי בתור "יוגה לעצלנים".

עיסי תאילנדי ניתן לשלב עם עיסוי שוודי או עיסוי רקמות עמוק

להזמנת עיסוי תאילנדי חייגו: 077-3007424 או 052-3022424

לקלבת מידע אודות סוגי טיפולים, זמנים, מיקומים, עלויות וכל שאלה נוספת
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור במסירות ובמקצועיות.

DreaMassage - טיפולים מפנקים לגוף ולנשמה

דף הביתהדפסהמפת האתר