דף הבית
 אודות
 גלריה
 עיסוי עד הבית
 סוגי טיפולים
 מחירון
 יצירת קשר
 English
 
עיסוי זוגי
עיסוי לכל המשפחה
עיסוי מפנק בכל אירוע
אירועים
עיסוי במקום העבודה
עיסוי לספורטאים
עיסוי שוודי
עיסוי תאילנדי
רפלקסולוגיה
עיסוי רקמות עמוק
עיסוי פנים וקרקפת
עיסוי משולב
עיסוי באבנים חמות
מסאג´ מאמרים
שובר מתנה
מטפלים של  Dreamassage
קליניקה

*
*
 
דרושים !!!
מטפלים מכל הארץ!
הזמנות לאירועים מיוחדים
ניתן להזמין מטפלים לאירועים במחירים אטרקטיביים! לפרטים והזמנות חייגו: 077-3007424, 052-3022424
דף הבית

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה מכף רגל ועד ראש
רפלקסולוגיה

העיקרון המנחה בשיטת העיסוי 'רפלקסולוגיה' מתבסס על כך שבכפות הרגליים והידיים טמון מיפוי לכל אברי גופנו. פירושו הלועזי של המושג רפלקסולוגיה הוא השתקפות. במקרה שלנו הכוונה היא כי כפות הרגליים והידיים הינם בבואה בא מיוצגים כל המערכות הפיזיולוגיות של גוף האדם. האבחון ברפלקסולוגיה עושה שימוש במראה ובתחושות אותם מזהה או חש המטפל בכפות הרגליים והידיים. על בסיס המשוב המתקבל ניתן לאתר את מקורן של הסימפטומים השונים בגוף ולרפא אותם.

הרפלקסולוגיה מוכרת במתכונתה המודרנית החל משנת 1913, כאשר נמצא שדרך יצירת מגע בכפות הרגליים והידיים ניתן להשפיע על מערכות הגוף ולהביא לריפוי. בהסתכלות לפי פילוסופיית המזרח, ניתן אף להצביע על קשר ישיר והדוק בין ארבעת האלמנטים שהם האוויר, האש, המים והאדמה לבין איברי הגוף עצמם.

הרפלקסולוגיה ההוליסטית רואה את הגוף כמכלול, ואף מצביעה על זיקה בלתי ניתנת להפרדה בין הגוף לנפש. לגוף יש כוחות ריפוי משל עצמו, ובאמצעות העיסוי, בין אם ברפלקסולוגיה או בכל אחת משיטות העיסויים האחרות, אנו בסך הכול נסייע לגוף לרפא את עצמו.

הטכניקה בגישת הרפלקסולוגיה מתבססת על לחיצות ועיסויים של הנקודות והאזורים הרגישים בכפות הרגליים, מתוך הנחה שעל ידי אותה מניפולציה, תושג השפעה חיובית על מצב האיזון של מערכות הגוף בכללותן. מעבר לתחושות המיידיות אותן ירגיש המטופל במהלך הטיפול עצמו, הרי שבנוסף לכך, עם הזמן, הוא ייהנה משיפור משמעותי בהרגשה הכללית, יחוש הקלה ורוגע בעת הנשימה, זרימת הדם תשתפר, מערכת העיכול תתפקד כראוי, ואף המערכת ההורמונאלית והמערכת החיסונית יזכו למידה ראויה של חיזוק.

להזמנת עיסוי רפלקסולוגי חייגו: 077-3007424 או 052-3022424

לקלבת מידע אודות סוגי טיפולים, זמנים, מיקומים, עלויות וכל שאלה נוספת
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור במסירות ובמקצועיות.

DreaMassage - טיפולים מפנקים לגוף ולנשמה

דף הביתהדפסהמפת האתר